Acknowledgments

Çok değerli Fuat hocam 2 yavrumun dünyaya gelmesinde, annemin histeroktomisinde ve en son benim histeroktomimde yanımda oldu ve birlikte yol aldık.

İlk*** Ç***
19.10.2023

Ben çok sıkıntılı bir bekleme süreci sonunda Fuat Hoca ‘ yı tanıdım. Kendisinin net teşhisi ve ameliyatım sonrasında yeni bir hayata başladım. Halen kontrollerime gidiyorum.

Tuğ*** Ş***
14.07.2023

Çok değerli Fuat Demirci hocamla 2013 yılından bu yana tanışıyoruz iki yavrumunda dünyaya gelmesine vesile olan işinin ehli ne yapması gerektiğini bilen harika bir doktor

Yeş*** Ö***
16.08.2023

Fuat Bey tanidigimiz en naif insanlardan. İşine olan saygisi, tecrubesi, birikimi, profesyonelligi ve empati yetenegi ile takdirimizi ve sevgimizi kazandi.

Vol*** Ş***
14.07.2023

Fuat Bey’e kist operasyonu ve devam eden süreçteki profesyonel yaklaşımı, başarılı operasyon ve detaylı bilgilendirmeleri için teşekkür ederim

e.....
22.07.2023

Prof.Dr.Fuat Demirci hocamıza birisi vesilesiyle gittim iyiki gitmişim Kocaeli’den gittim kasık ağrılarım vardı 2 senedir gitmedegim doktor kalmadı ama hala ağri çekiyordum

me...
14.07.2023

Her detayı açıklayarak kapsamlı bilgi verdi., Son derece tecrübeli , insanın içini rahatlatan bir doktor. Hem doğru teşhisi hem doğru tedavisi oldukça başarılıydı. Operasyonum cok rahat geçti . Cok ilgiliydi. Hiçbir problem olmadı. Tüm kadın arkadaşlarıma tavsiye ediyorum .

ban...y.
21.01.2023

Prof.Dr.Fuat Demirci hocamıza birisi vesilesiyle gittim iyiki gitmişim Kocaeli’den gittim kasık ağrılarım vardı 2 senedir gitmedegim doktor kalmadı ama hala ağri çekiyordum Fuat hocaya gittim sol yumurtalık ve tüp apse olmuş dedi ve 2 ay gözlemledi enfeksiyon düşüktü birden artınca alınması gerekiyor dedi ve hocam ameliyatımı kapalı gerçekleştirdi karnımda yapışıklıklar vardı onlarida temizledi ve 5 gün içinde taburcu oldum şuan çok iyim ben 2 sene felçli gibi gezmişim şükürler olsun iyiki tanımışım Fuat hocayı istediğinizi rahat sorabiliyosunuz dinliyo ve cevaplıyor ve sekreteri de öyle tatlı dilli nezaman ne olursa olsun yazdım hemen geri dönüş sağlıyor yani iyiki yollarımız kesişmiş şiddetle tavsiye ederim İyiki var Fuat Hoca

me....
23.11.2022

Merhaba ilk doğumumu Ataşehir Şifa hastanesinde Başka bir Prof.doktora oldum. Çok üzülerek söylüyorum bunu 1 ay yatakdan kalkamadım telli dikiş attılar her kıpırdadığımda çok acıyordu. İkinci gebeliğimde tavsiye üzerine Fuat hocamla tanıştım ve bu yolda birlikte yürümeye karar verdik. Sağlıklı bir şekilde aldım bebeğimi kucağıma ve doğumun ikinci günü çok rahat bir şekilde herşeyimi yapabildim. Harika bir duyguydu. 3 gebeliğim süpriz oldu ve çok sıkıntılı geçti. Kanamam oldu erken doğum riski vardı. Belli bir haftadan sonra rahimde açılma oldu dahada erken doğmasın diye serklaj amaliyatı yaptı fuat bey ve yatak istirahati verdi. Ben bu konularda çok hassas ve korkak bir yapıda insanım. Bu süreçte doktoruma çok güvendim. Ona gittiģimde rahatlıyordum ve bana çok iyi geliyordu. İyiki tanışmışız kendisi uzmanlığıyla, bana verdiği güvenle, yaklaşımıyla, tüm süreci detaylı anlatımıyla harika bir doktor. Önce Rabbime sonra doktoruma güvendim ve bu süreci sonuna kadar gidip bebeğime sağlıklı bir şekilde kucağıma aldım. Kendisine teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum…

n...n
03.011.2022

rahim sarkması şikayetiyle fuat beye başvurduk. fuat hocanın ilgisi, modeller üzerinden işlemleri ayrıntılı açıklaması, sabırla sorularımıza cevap vermesi bizler için çok değerliydi. sayesinde ameliyat sürecimiz çok rahat geçti. şu an son derece sağlıklı bir şekilde hayatıma devam ediyorum. kendisine burdan da teşekkür etmek istedim.

ü....
23.09.2022

Geçirdiğim rahim, yumurtalık alma operasyonları ardından mesane sarkması sorunuyla da karşılaşmıştım. Özel bir hastane de mesane toparlaması ameliyatı geçirdikten sonra şiddetli bir şekilde idrar kaçırmaya başladım. Birçok hastahane, doktor ve branşa gitttim. (ürojinekoloji, ürüloji, kadın doğum) Bi rçok farklı yöntemler altında tedavi oldum. (Fizik tedavi, hap, kegel egzersizleri, lazer vb.) fakat hiçbiri sorunumu kökten bir şekilde çözmedi. Doktorum tavsiyesi üzerine Fuat hocamıza başvurduk. Doktorum, Fuat hocanın Türkiye de alanında en iyi doktorlardan biri olduğunu ve idrar kaçırma operasyonunda ona güvenebileceğimizi ve bu ameliyatı yapacak ender kişilerden biri olduğunu söyledi. Şu an ameliyatımın üstünden 3 ay geçti. Ameliyattan çıktığım günden itibaren idrar kaçırma sorunuyla karşılaşmadım, sorunum ortadan kalmış oldu. Eski sağlığıma kavuştum. Kendisine gönülden çok çok teşekkür ediyorum. Bilgisiyle, hastalarıyla olan ilgisiyle çok iyi bir doktor. Ayrıca asistanı Tuğçe Hanıma da çok teşekkür ediyorum, tüm süreç boyunca oldukça ilgili ve destek verici biriydi. Gönül rahatlığı ile herkese Fuat hocamızı tavsiye ediyorum.

çiğ...k.
21.09.2022

Kendisine sol yumurtalığımda kist teşhisi ile gittim. Gerek uzmanlığı ile verdiği güven, gerek bana olan yaklaşımı ile ameliyat öncesi ve sonrası süreci çok kolay ve psikolojik olarak da rahat atlattım. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.

özg...e.
29.09.2022

Fuat hocaya aşırı kanama ve polip şikayetiyle gittim. Laparoskopik yöntemle histerektomi ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyatım çok güzel geçti ve hiç bir sorun olmadan atlattım. Ertesi gün ayağa kalktım. Bu süreçte her zaman iletişim kurabildiğim,sorularıma cevap alabildiğim için Fuat hocaya ve ekibine sonsuz teşekkürler. Genel anlamda çok memnun kaldım.

m....
07.08.2022

Kendisine sol yumurtalığımda kist teşhisi ile gittim. Gerek uzmanlığı ile verdiği güven, gerek bana olan yaklaşımı ile ameliyat öncesi ve sonrası süreci çok kolay ve psikolojik olarak da rahat atlattım. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.

öz..e.
31.07.2022

28Nisan 2022de Acıbadem Dr.Şinasi Can Hastanesi’nde laporoskopik ameliyatımı yaparak rahimi patolojiye gönderip sonuç kanser çıkınca aynı anda batın ameliyatımı yapan Doktor Fuat Demirci’den son derece memnun kaldım. Ameliyat sırasında patoloji incelemesi yaptırması, batın ameliyatı sırasında aldığı çevre lenflerde kanserli dokunun yakalanması Fuat Beyin ince düşüncesi sayesinde olmuştur. İki ameliyatımı da başarı ile tamamlaması, temizleme işlemi ve ameliyat sonrası bakımımın itina ile yapması, güler yüzü, ilgili hasta takibi ve detaylı açıklamaları ile bu zor ameliyatı onun sayesinde daha rahat geçirdim. Kendisi hem işi hem insancıl davranışı ile sayılı doktorlardan biridir. İyi ki ameliyatım için Fuat beye rastlamışım. Gördüğüm radyoterapi esnasında bile tedavimi takip etmekte ve ilgilenmekte. Gördüğüm en iyi doktorlardan biridir. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

a...
16.07.2022

Prof.Dr. Fuat Demirci hocamıza muayeneye gittim hocam dermoit kist ve cin1 var dedi amelyat olmam gerektiğini söyledi baya endişeli ve korkuyordum 2 Haziran 2023 tarihinde Dr Şinasi Can hastanesinde amelyat randevu günüm verildi bin kez teşekkür etsek yine azdır Fuat beyin profesyonelliği ile amelyatım çok iyi geçti çok şükür kendisine tekrar teşekkür ederiz.

şe...
28.06.2022

Öncelikle şunu söylemeliyimki harika bir doktor.Doktor bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Fuat hocama gittim miyomlarım ve içimde inanılmaz korkularım vardı hocam laparoskopi ameliyatı önerdi ve 24.mart 2022 ameliyat oldum ameliyatım Fuat hocamın sayesinde çok iyi geçti bir insan bu kadar korkunun karşısında ancak bu kadar sihirli ellerinden ameliyat olan kişi rahat ve korkusuz sağlığına kavuşur diye düşünüyorum size burdan teşekkür etmek istedim ellerinize ve samimiyetinize çok teşekkür ederim.

el...
25.05.2022

Prof. Dr. Fuat Demirci hocamıza 3 Mart 2022 tarihinde Acıbadem Dr. Şinasi Can hastanesinde sezeryan oldum. Sezeryandan o kadar korkmama rağmen ertesi gün ayaklandım. Herşey çok güzeldi. Beni ve bebeğimi ilgi ve titizlik ile takip etti. Hocamızın ilgisi ve profesyonelliği sayesinde bebeğimi sağlıklı bir şekilde kucağıma alabildim. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

tu...e
23.05.2022

Subat 2022’de 12, 4 ve 3 cmlik miyom ameliyatimi gerceklestiren harika bir Profesör Doktor.. Ilk duydugumda korktum mu? Evet! Ama hersey Fuat Bey’in ameliyat oncesi ve sonrasi söyledigi sekilde gerceklesti. 7. günde tek basima muayeneye gidebildim ve 2. hafta ucus dahil isime dönebildim. Hersey icin tekrardan tesekkürler Fuat Bey.

c....i
15.05.2022

Fuat hocayı bi doktor arkadaşımın tavsiyesiyle tanıma fırsatım oldu yumurtalgmda sürekli tekrarlayan kist oluodu. iyi bı kadın doğum doktoru arayışı içindeydim. Bana istanbulda ilk 3 doktordan biri çok başarılı özellikle hastalık kısmnda dedi ve gerçekten hem doğumumu yaptrdı kendisi hemde yumurtalg mda kist vardı onun için bi amelyat yaptı ve ikisindende sorunsuz bişeklde çok memnun kaldm. Baska doktorlrada gttm kistim için kistin yerini bile bılemeyen doktor oldu sol yumurtalgm olmadı halde orda kıst var diyen doktor olmsdu oyuzden hiçbi doktora guvenım yok fuat hocaya oldugu kadar sonsuz guvenıyorum onun bılgısıne kendisinden emin herseferınde hiç tereddüt etmeden olanı sölüo ve nezaman ulaşmak istersem ulaşabiliyorum inşallah emekli olmaz diede dua ediyorum ondan başkasına emanet edemem kendimi allah sağlık uzun ömür versin kendisine

küb.. d.
24.04.2022

Fuat hoca yumurtalık kitle ameliyatımı yaptı.ameliyat açıktı,kitlenin büyüklüğünden dolayı.Fuat hocanın birikimi,deneyimi,hünerli elleri sayesinde ameliyatım ve sonrası sorunsuz geçti.ameliyat izimi bir plastik cerrah hassasiyetiyle gayet estetik yaptı.kendisine minnettarım.

son.. s..
17.04.2022

Uzun yillardir Fuat hocanin hastasiyim, rahim agzinda kanser onculu lezyonlar nedeniyle kendisine ameliyat oldum, halen takibe devam ediyoruz. Kendisi tum takip ve tedavi sureclerimde her zaman bilgisi, tecrubesi ve insani yaklasimi ile bana guven verdi. Kanser gibi zor bir sureci sayesinde atlattim . Herkese hic tereddut etmeden tavsiye ederim, her seyi ile harika bir hekim ve bir o kadar da iyi bir insan. Kendisine minnettarim.

fil.. o.
16.04.2022

Fuat Bey’i yaklaşık 7 yıldır tanımaktayız. Normal doğumlar nedeniyle annemin idrar torbalarında sarkma olmuş idi. Fuat Bey tarafından yapılan başarılı operasyon ile bu sorun tamamen çözüldü ve annem birkaç gün içinde normal hayatını dönüş yaptı. Yine uzun zamandır var olan idrar kaçırma problemin e de Fuat Bey tarafından çözüm getirildi. Başarılı bir operasyonla sorun tamamen giderildi ve annem kısa sürede normal hayatına dönüş yaptı. Yaşadığımız her süreçte bilgi ve nezaketini eksik etmeyen, bu denli hassas süreçlerde hastasını iyi ve güvende hissettiren çok değerli bir hekimdir Fuat Bey. Ekibi de çok sıcak, çözümcü ve yardımcı insanlardır. İyi ki varlar!

bur.. b.
15.04.2022

Rahim boyu kısalığı sebebiyle gebeliğimin 14. Haftasında serklaj ameliyatı oldum Fuat hocam olmasaydı süreci bukadar iyi atlatırmıydım bilmiyorum gebeliğimin her anında yanımda olduğunu hissettiren kıymetli hocam iyi ki sizi tanımışım.

bey.. t.
14.04.2022

Kasım ayında rahimimde miyom hastalığı çıktı.05.12.2021 tarihinde Fuat Hoca tarafından ameliyat oldum.Ameliyat çok iyi geçti.Çabuk toparladım.Kadıköy Acıbadem Hastahanesi ekibine sonsuz teşekkür ediyorum.Hocam iyi ki varsınız.Sizin gibi bilgili,deneyimli doktorlarımızı Allah başımızdan eksik etmesin…

fat.. g.
14.04.2022

Ameliyatımı olalı 10 gün geçti, çok hızlı toparlandım. Laporoskopik miyom ameliyatıydı, oldukça da büyüktü fakat hemen ayağa kalktım. Fuat Bey’in emeğine sağlık elleri şifalı bir hekim.

arz.. t.
11.04.2022

Fuat Demirci hocamıza rahim sarkması şikayetiyle gittim. Ameliyat yöntemini çok iyi bir şekilde bana anlattı idar torbamda da sarkma vardı 10 gün önce ameliyat olmama rağmen çabuk toparlandım ameliyatımda çok iyi geçti. Çok teşekkür ederim.

ilk.. b.
11.04.2022

Kendisine çok güvenerek (yıllar önce anneannemin doktoruydu) 2 ay önce ameliyat oldum kistlerimi aldırdım.iyikide öyle yapmışım çok memnun kaldım. Hocam da yardımcıları da işinin ehli insanlar.gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz

c....i
08.04.2022

3 yılı gibi bir süredir düzensiz, aşırı , uzun süren, sık aralıklı, myom kaynaklı kanamalarım vardı. Rahimimin alınması gerekiyordu. Korkudan (araya pandeminin girmesini de kendime bahane ederek)hep kaçtım. Ancak son dönemde kanamalarda ve kanama dışı dönemlerde de ağrılarım ve ani sancılarım olmaya başladı. Çok sık idrara çıkmak ihtiyacı duyuyordum. Kendi araştırmalarımla Fuat Bey’ i bularak kendisine muayene oldum. Bana rahimimin alınması gerektiğini söyledi. Son derece güvenerek hiç düşünmeden hemen karar verdim ve 2 gün sonra ameliyatımı laparoskopik olarak gerçekleştirdi. Aynı gün akşamı ayağa kalktım . İlk kalkışımdan sonra kimseden yardım almadan kalkabildim. 8 gün oldu . Çok iyiyim .Birkaç ameliyat geçirmişliğim vardır. Ardından çok zor olmuştur hayata geri dönmem . Ancak bu sefer Fuat Bey’ in işinin ehli olması sayesinde çok çabuk toparlandım . Sıkıntılarımdan da kurtulmuş olduğum için çok mutluyum . Kendisine gitmiş olmakla çok doğru bir karar vermişim. Çok teşekkür ediyorum.

e.. d.
11.01.2022

2007 yılında hocamla yollarımız kesişti. 11 cm boyutuna ulaşmış patlamak üzere kanama yapan bir çikolata kistim varmış ilk muayenede teşhisi koyup ertesi gün acil ameliyata aldı beni. Daha önce gittiğim doktorların kötü bir hastalık olarak teşhis koyup korkutmalarının ardından Fuat hocam oldukça sakin ve emin bir şekilde çikolata kisti teşhisini hemen koyuverdi. Ve o ana kadar ki tüm korkularım ona olan güvenimle geçti. Gönül rahatlığıyla ameliyata girdim ve başarılı geçen ameliyatımın ardından yaşam kalitem normale döndü. Şuan 29 haftalık gebeyim ve hala kendisinin takibinde yolumuza devam ediyoruz büyük bir memnuniyetle. Kesinlikle gözü kapalı güvenebileceğiniz bir doktor herkese tavsiye ederim. Teşekkürler hocam. İyiki varsınız

zey.. y.
10.12.2021

Fuat Demirci’yi yaklaşık 8 yıl önce muayene icin gittigim bir hastaneden tesadüfen tanıdım. Biri laparoskopik diğeri riskli oldugu icin açık iki ameliyat oldum.ikisi de çok başarılı gecti. Bilgi ve birikimi ile hastasina guven veriyor. Gerek ameliyatta gerekse rutin kontrollerde başka bir doktora gitmeyi hiç düşünmedim. Hep var olsun.

ayt.. c.
09.12.2021

Rahim kanseri teşhisiyle acil bir şekilde ameliyata alındım. Ameliyat fobim vardı. Önce laporoskopik olarak rahim ve yumurtalıklar alındı. Ameliyat esnasında frozen yöntemi ile rahim incelendi. Kanser hücrelerinin rahimin %70 ini kapladığı görüldükten sonra açık ameliyata geçilerek çevre dokulardan örnekler alındı ve patolojik incelemeye gönderildi. Tüm bu süreçte deneyim, bilgi ve beceri olarak başarılı ellerde olmanın güveni içindeydim. Ameliyat sonrası iyileşme sürecim de hiç korktuğum gibi ağrılı geçmedi. Patoloji sonucunda diğer dokulara yayılma olmadığını öğrenmek de sevindirici oldu. Doktorum Prof. Dr. Fuat Demirci ve ekibine teşekkür ediyorum. Sağolsunlar, var olsunlar.

b..
02.12.2021

Prof Dr. Fuat Demirci, sağlık/sağaltım alanında bilgisi, isabetli teşhisi, ciddiyeti ve ustalığı ile dört dörtlük bir hekim. Vaginadan girerek rahim düşüklüğünü ve rahmin kalın bağırsağa yapışmasını giderdi, beni sağlığima kavuşturdu. Ameliyat olduğum gün yürüdüm, ertesi gün kalkıp dolaştım, 2 gün sonra eve çıktım, 1 hafta sonra eskisi gibiydim. Kendisine minnet borçluyum.

lal.. a.
08.11.2021

Rahim ve idrar torbası şikayetleriyle Fuat Demirci hocamıza gittim.Birlikte ameliyatyöntemine karar verdik 10gün önce ameliyat oldum oldukça başarılı geçti. Kendisine çok teşekkür ederim.

i...
23.11.2021

Alanında “uzman” bir çok doktorun; rahmin alınır dediği , en büyüğü 15 cm en küçüğü 1 cm olan 8 tane miyomu rahmime dokunmadan aldı. Üstelik ameliyatın başından sonuna herşey o kadar kusursuz ve profesyonel ilerledi ki… Yaşım 26.. Rahmim benimle.. Hocama ve ekibine herşey için çok çok teşekkür ederim..

han.. a.
08.11.2021

Rahmimde bulunan myomlar nedeniyle hem aşırı kanamam hem de ağrılarım oluyordu. Görüştüğüm iki doktor da bana ameliyat önerdi fakat pandemi nedeniyle çekinip aşılarım tamamlanana dek ameliyatı erteledim. Ameliyat olmaya artık karar verdiğimde Prof. Dr. Fuat Demirci hocayı bir doktor tanıdığımız bize önerdi. Hocaya ilk muayenemde profesyonel yaklaşımı bende güven uyandırdı ve başka bir tedavi yöntemi olmadığı için ameliyat tarihine birlikte karar verdik. Özellikle ameliyat sonrası daha rahat toparlanıldığı için laparoskopik (kapalı) ameliyat tercih ediyordum. Bunun da hocanın uzmanlık alanı olduğunu duyunca memnun oldum. 19.08.2021 de total histerektomi (hem rahim hem yumurtalıklar alındı) ameliyatı oldum. Ameliyatım çok başarılı geçti, korktuğum gibi ameliyat sırasında bir kanama yaşamadım. Ameliyat sonrası da doktorumdan çok ilgi ve alaka gördüm ve çok rahat ettim. Uzun süre stres yaptığım bu ameliyatı atlatmamda bana yardımcı olan değerli hocamız Prof. Dr. Fuat Demirci’ye sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım.

de...
03.09.2021

Alanında “uzman” bir çok doktorun; rahmin alınır dediği , en büyüğü 15 cm en küçüğü 1 cm olan 8 tane miyomu rahmime dokunmadan aldı. Üstelik ameliyatın başından sonuna herşey o kadar kusursuz ve profesyonel ilerledi ki… Yaşım 26.. Rahmim benimle.. Hocama ve ekibine herşey için çok çok teşekkür ederim..

de..ün
19.08.2021

Uzun zamandır çektiğim ağrılarım vardı. öncelikle başka bir doktora gitmiştim Altuniza de Acıbadem Hastanesi Kadın doğum doktoru bayan bir doktordu. İlgili gibi görünen fakat hastasının takibini yapmayan bir doktordu. Sonrasında bir doktor tanıdığımız sayesinde Prof. Dr. Fuat Demirci’ye tanıdık ve kendisine gittim benden emar ve kan tahlillerimi istedi sonuçlarım pek iç açıcı değildi malign görünümlü kitle çıktı.Fuat bey hiç beklemeden ameliyat olmam gerektğini söyledi ve ameliyatımı oldum. Çok şükür ki ameliyat sonucum benign’di. Ameliyat sonrasında bana çok yardımcı oldu. Fuat bey’e çok teşekkür ederim. Ayrıca muayenedeki ekip arkadaşların ilgi,alakalarına ve güler yüzlü oldukları için ayrı ayrı teşekkür ederim. iyi ki sizleri tanımışım herşey için çok teşekkürler.

u..ıral
11.08.2021

Çok değerli fuat hocamla annemin rahatsızlığı vesilesi ile tanıştık.jinekolojik ca’lar konusunda tüm doktor camiasından tavsiye edilen en güvenilir tek isimdi.yaklaşımı,profesyonelliği,naifliği ile bizi o kadar rahatlatıp o kadar doğru yönlendirdiki; bu zorlu süreçte benim ve annemin en büyük şansı oldu.hiç tereddütsüz sırtımızı yasladık.çok başarılı bir ameliyat ve ameliyat sonrası süreci yaşadık sayesinde.minnettarım tüm kalbimle.ayrıca değerli ekibinden sevgili tuğçecime de çok teşekkür ediyorum güzel enerjisi için.sağolun varolun hocam.ayağınıza taş değmesin.annemin ve benim dualarımdasınız.saygı ve sevgilerimle, herşey için çok ama çok teşekkür ederim..

birgül altuntürk

Prof dr Fuat Demirci , tanıdık bir aile doktoru tarafından bana önerildi .Kendisine muayeneye gittiğimde işinin ehli olduğunu hemen anladım.Aynı zamanda insan psiikolojisinden anlayan bir hekim.Sistosel ve rektosel ameliyatımı geçen hafta yaptı.Çok başarılı geçti.Şimdi tüm şikayetlwrim sonlandı.Herhangi bir rahatsızlığım kalmadı.Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.Sistosel ve veya rektosel ameliyatı için ürojinekolog olan Fuat hocayı herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

ani pekkucuk

Degerli F uat Hoca, pervik sarkmasi nedeniyle olan rahatsizligimi, basarili bir tek operasyonla beni sikintilarimdan kurtararak eski sagligima kavusturdunuz. Iyi ki varsiniz…elinize emeginize saglik.Cok tesekkur ederim.

oya ungan

Hoca konusunun uzmanı ve çok güven verici yaklaşımı var. Ayrıca hastası için gerekli özveriyi gösteriyor.

ersoy kavalcı

Doktorum Fuat Demirci ile tanışmadan ve TOT( Trans Obturator Tape) Sling – askı Ameliyatı olmadan evvel sosyal hayatımda müthiş zorluklar yaşıyordum. Ameliyat öncesi , muayenehanedeki ilgili ve güleryüzlü yardımcılar ile Fuat hocanın hiç sıkmayan, tecrübeli destekleri sayesinde çok rahat bir süreç geçirdim. Ameliyatım çok iyi geçti ve sonrasında şikayetlerim %100 azaldı. Çok çok rahatladım. Çok teşekkür ederim.

b....b
20.05.2021

16 yıl önce yaşadığım aşırı müdahaleli vajinal doğum sonucu pelvik organ sarkmasından muzdariptim.Fuat Hoca’yı bu platformdan takip ediyordum, yorumlar çok olumluydu ve hocanın internetteki videoları da konu üzerine uzman olduğunun göstergesiydi. Şikayetlerim artık dayanılmayacak hale gelince kendisine muayene olmaya karar verdim. Muayenede detaylı bilgilendirme yapması, tüm sorulara cevap vermekte gösterdiği isteklilik, ilgisi ve ayırdığı süre sayesinde kendisine güven duydum ve çok korktuğum ameliyat sürecine girmeye karar verdim. Ocak ayında sistosel, rektosel, enterosel ve uterine prolapsus tanılarım için ameliyat oldum. Ameliyat yöntemi konusunda da Fuat Hoca’nın detaylı bilgilendirmesi ve kendisinin de tecrübeli yönlendirmesiyle transvajinal yöntemde karar kıldık. Ameliyatım çok başarılı geçti. İlk iki gece düzenli ağrı kesici kullandım, sonrasında yavaş yavaş ihtiyacım azalarak, yedinci günde ameliyat ağrım bitti. İlk üç ay doktorumun önerdiği tüm gerekliliklere dikkat ettim, ağır kaldırmadım, spora ara verdim, kendime dikkat ettim. Şu an sarkma problemim yok. Herhangi bir disfonksiyon yaşamıyorum. Kararımdan çok memnunum. Tüm deneyimi, dikkati, ilgisi, becerisi ve sürece olan inancı için Fuat Hoca’ya çok çok teşekkür ederim. Ayrıca asistanları da çok güleryüzlü, paylaşımcı, destekleyici. Onlara da çok teşekkür ederim. Kendi deneyimime dayanarak, özellikle kadın hastalıkları alanında cerrahi işlem gerektirecek konularda Fuat Hoca’yı çok tavsiye ederim.

z...
18.05.2021

Annem yıllardır mesane düşüklüğü sorunu yaşayıp korkudan erteliyordu. Fuat Hoca ile tanışınca samimi ve herşeyi detaylı bir şekilde açıklayan tavrı çok güven verdi. Annemi mesane düşüklüğü ameliyatı yaptı ve annem 1 gece hastanede kalıp, ertesi gün ayağa kalktı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

h...
18.05.2021

Rahim alma ve miyom operasyonu geçirdim. Operasyonum kapalıydı ve çok güzel geçti. Kapalı ameliyat olmasından dolayı neredeyse hiç ağrım olmadan atlattım. Çektiğim ağrıların bu kadar kolay şekilde son bulacağını bilseydim daha önce ameliyat olurdum. Her konuda bizi aydınlatıp , yardımcı oldukları için Fuat bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

e...c
18.05.2021

Miyom,rahim ve yumurtalık alınma operasyonu geçirdim.Dr.Fuat Demirci sayesinde başarılı ve sorunsuz ameliyat oldu.Kadın hastalıkları için gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Emeğiniz ve anlayışınız için teşekkürler

f...
04.05.2021

25 sene önce başka bir hekimde ameliyat olmuştum masada kalacaksın diyip beni korkutmuştu ve sonrasında iyileşme sürecim çok uzun sürdü ama toparlandım.seneler sonra sıkıntılarım çıktı ve giderek artmaya başlamış korkudan kimseye söylemez oldum.fuat hocamı tavsiye üzerine gidip muayenemi oldum.idrar kaçırma sorunum tekrarlamıştı ameliyat seviyesine gelmiş.idrar kaçırma tedavisini ürojinekoloji hekimleri yapıyormuş bunu fuat hocama gelene kadar bilmiyordum.her kadın doğum doktorunun yapmadığını öğrendim. Sene önce ise normal bir kadın doğum hocası yapmıştı ve uzun süren toparlanma sürecim oldu.fuat hocamda ise aynı ameliyatı olduğumda . 2.gün ayağa kalkıp 7.gün kontrolumden sonra hızla sosyal yaşamıma devam ettim.idrar kaçırma rahatsızlığı olan hastalar var ise lütfen ertelemeyin çünkü bizim hem sosyal hemde çevresel yaşantımızı olumsuz etkiliyor.sistemli dürüst güvenilir çalışmak çok önemli .herşey için çok teşekkür ederim hayatta hiç birşeyi ertelememek lazım keşke yıllar önce tanıyıp ameliyatımı fuat hocama yaptırsaydım .muayehane ekibine teşekkür ederim saygılarımı sunarım ipek kul.

k..aoğlu
16.02.2021

İdrar kaçırma ameliyatımı yaparak beni yeniden konforlu hayata kavuşturan saygıdeğer Dr.Fuat Demirci hocama sonsuz teşekkürler İyiki varsınız

me...u
25.01.2021

Fuat bey ailemden pek çok kadının doktorudur ve annemin de riskli bir operasyonunu gerçekleştirmişti. Ben de regl kanamamın iki ay üst üste 15-19 gün sürmesi üzerine kendisine gittim. Myomlarımın büyüklüğü ve çokluğu nedeniyle hemen ameliyat önerdi. Kanamadan kaynaklı olarak kan değerlerim düştüğü için serumla demir takviyesi verdi. Bana açık ya da kapalı ameliyat olabileceğimi söyledi, her ikisinin de olumlu ve olumsuz yanlarını anlattı. Ben laparoskopik cerrahide ısrar ettim. Sanırım bu ısrarımla doktorumu ameliyatta hayli zorladım 🙂 4 saat süren bir operasyonla en büyüğü 9 cm olan 13 myom çıkarıldı. Operasyon sırasında kanama olmadı, sonrasında kan değerlerim gayet iyiydi. Ameliyatın ertesi günü hastaneden sadece minik ameliyat izleriyle ve ağrısız taburcu oldum. Hem bana ameliyat kararı alırkenki açıklamaları hem ameliyathanede verdiği güven hem de ameliyat sonrası takibi paha biçilemezdi.

..nmez
13.02.2021

Pelvik organ sarkmasi sikayetlerimin artmasi uzerine; adini onceden bildigim ve ovguyle bahsedildigini cok kisiden duydugum Sn.PROF.DR.FUAT DEMIRCI’ den hic tereddut etmeden randevu aldim. Gerekli tetkiklerden sonra ameliyat olmama karar verildi.Ameliyatim basarili gecti ve tum sikayetlerim tek operasyonla son buldu. Sn.PROF.DR.FUAT DEMIRCI hocaya cok tesekkur ederim. Sayesinde sikayetlerim gecti ve eski sagligima kavustum. Ayrica , Fuat Hocanin hastahanede ve muayenehanesindeki ekibinede tesekkur ederim. Tecrubeli, ilgili ve naziktiler.

ay...n
07.01.2021

Tam bir sene önce LEEP ameliyatımı yaptı kendisi. Allah razı olsun. Fuat Demirciyi tevsiye ederim. Kendi mesleğinde çok uzman, anlayışlı ve güleryüzlü insan. Fuat Demirci ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Ayrıca sekreterleri de çok iyiler.

g...b
08.12.2020

Sn. Fuat Demirci hocamız gerçekten alanında saygın bir isim. Hastasına karşı açık fikirli ve bilgilendirici aynı zamanda güven veren bir insan. Benim 3 defa olumsuz sonuçlanan(düşüğe bağlı) hamileliğim oldu. 4. Hamileliğimde kendisine ameliyat oldum. Üstelik yurt dışında yaşayan biri olarak kendisin bilgi birikimi ve tecrübesini duyunca tereddüt etmeden kendisyle tanışıp ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok şükür hiç bir sorun yaşamadan bu süreci atlattık. Şimdi çocuğumuzu elimize alacağımız günü bekliyoruz

ze...y.
29.11.2020

Hayatımın en güzel iki prensesine beni kavuşturan mükemmel bir doktor. Kendisi ile tanıştıktan sonra size sonsuz bir güven veren tüm tedavi sürecinizde herzaman yanınızda olarak asla yalnız kalmamanızı sağlayacaktır. Psikolojik olarak rahat hissetmenizi ve deneyimi , tecrübesi ile de tedavi sürecinizin en doğru çekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Bebek düşünen ve bu konuda çaresiz kalan herkesin böyle bir doktor ve ekip ile tanışması mucize olacaktır. Teknik olarak çocuk sahibi olmak için uygulanabilecek tüm yöntemler ve çalışmalar için mutlaka kendisi ile görüşülmelidir. En güzel dileklerimle selamlar.

el...f
31.08.2020

Sevgili doktorum Fuat Demirci ile çok büyük bir tesadüf eseri tanıştım. Kendisi ile görüşmeden önce birçok kanaldan doğru doktor için araştırma yapmıştım. Herkesten ve tüm internet sitelerinden aldığım referanslarda ortak isim Fuat Demirci idi. Muayenemi ve tahlillerimi yaptıktan sonra doğru tedavi ameliyet olmamdı ve kendisinin bu konuda uzman olduğunu birçok kez bu operasyonu gerçekleştirdiğini biliyordum. Önce bana bunun neden gerekli olduğunu ameliyat öncesi ve sonrası beni nelerin beklediğini açık açık anlattı. Bunun yanı sıra diğer alanlarda da neler olabileceğini bana anlatarak hiç bilmediğim konular hakkında bilgi sahibi olmamı sağladı. Ameliyatım oldukça başarılı geçti. Sonrasında da verdiği tüm tavsiyelere uydum ve bugün bu konuda herhangi bir şikayetim yok. Kendisi eğitim, bilgi, tecrübe, deneyim ve iletişim alanlarında tam anlamıyla yetkindir ve büyük yeterliliğe sahiptir. Biiliyorum ki benim gibi birçok kadın bu dertten muzdarip. Üstelik belki de daha önce ameliyat oldunuz ve başarılı sonuç alamadınız. Artık bu dert ile yaşayacağınızı düşünüyorsanız lütfen Fuat hoca ile görüşün. Sandığınız kadar çözümsüz olmayabilirsiniz. Kendisi idrar kaçırma şikayetlerinin yanı sıra rahim ağzı kanseri, kısırlık, vajinal estetik gibi kadın hastalıklarının birçok alanında başarılı tedavi ve ameliyatlar gerçekleştiriyor. Umarım bu yazıyı okuyan herkes bir görüş de kendisinden almaya karar verir. Fuat Demirci Türkiye’nin en başarılı kadın hastalıkları ve doğum doktorlarından biridir. Muayenesindeki ilgili ve özverili ekibi ile daha fazla nasıl biz kadınların hayatlarına dokunabilir ve fayda sağlayabiliriz diye çalışıyorlar. Tüm emekleri için kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

çi..beyi
26.06.2020

Annemin doktoru Fuat Demirci Hoca alanında otorite bir doktor. İnsani özellikleri ön planda,kendisine samimi ve sıcak ilgisinden dolayı sonsuz teşekkür ederim.

ri..rek
24.06.2020

Fuat bey ile yolculuğumuz Ağustos 1996 yılında başladı..Ömrümün en değerlisine kavuşmama vesile oldu, sonra da tabiri caiz ise hep beraber büyüdük..Fuat bey her zaman hastalarına bu hasta kardeşim olsa ne yapardım diye yaklaşır.. Bu zamana kadar yaşadığım rahatsızlıklarımda uyguladığı tedavi sürecinde bir kere tereddüt etmedim acaba demedim…Hep doğru sonuç aldık..Ekim ayında rahimde Kalınlaşma olduğu tespit edildi geçmişte uyguladığı doğru tedavi süreci ile 27 yaşımda iken yapılacak olan ameliyatımı 50 yaşıma kadar uzatabildik ve 07.02.2020 tarihinde histeroktami operasyonu ile tehlikeli durum çok şükür ortadan kalktı. Bunun üzerine ne denir ki iyi ki varsın hocam…İnşallah ilerde torunum olursa onlar da senin eline doğarlar.. Seni, aileni ve çalışma arkadaşlarını Genç ailesi olarak çok seviyoruz…

de...
14.02.2020

Prof. Dr. Fuat Demirci’ye arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Uzun zamandır çektiğim ağrılarım vardı. Fuat beye ilk gidişimde hastalığımın endometriozis olduğunu anladı. Emin olmak için emar çekilmemi istedi ve tabiki sonuç Fuat beyin tehşisini doğruladı. Sonrasında hemen ameliyatımı yaptı. Ameliyat sonrasında da her konuda yardımcı oldu. Senelerdir çektiğim bu hastalıktan beni kurtardığı için Prof. Dr. Fuat Demirci’ye çooook teşekkürler. Ayrıca muayenehanedeki ekibinede ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.

k...
14.02.2020

Fuat bey ameliyatdan inanılmaz mütlüyum tam istediğim gibi oldu herşeyi ellerine sağlık iyiki varsiniz iyiki tanıdım sizi çok teşekkųr ederim. Inşallah bir daha sağlık sorunum çikmaz ama olursa da siz varken kendimi guvenli hissederim… sizden naşka bir doktor tanımam

ia...tomashvili
11.02.2020

Sayın Prof. Dr. Fuat Demirci’ye annemin hastalığını teşhis sürecini en hızlı şekilde yaptığı için çok teşekkür eder ve saygılarımı sunarım. Rahatsızlık rektumdan yani kalın bağırsaktan kanama gelerek başladı.Ayrıca kasıklarda ve karın içinde ağrı meydana gelmesiyle oluştu. Bunun sonucunda ilk genel cerraha başvurduk rektumda kanama olduğundan genel cerrahi uzmanı bizden mr ve kolonoskopi istedi.Kendi muayenesi sonucunda ultrasyonda bağırsaklarda bozukluk artı rahimde kitle gördü. Bunun sonucunda fuat demirciyle irtibatta geçti mr ı çektirdiğimizde annem de ciddi bir durum çıktı rahmi delen kötü huylu tümör yapısı ince bağırsağı ve kalın bağırsağın dokusunu bozan şekiller acil annem ameliyatta alınması gerekiyordu ama aynı zamanda alınamıyordu kalın bağırsakta enfeksiyon durumu oluşmuştu. 5 günlük bir antibiyotik tedavisi sonucunda annemin değerleri gözlenerek ameliyatta karar verildi Fuat hocam pazartesi günü ameliyata aldı ailece moralimiz çok kötüydü ameliyat onkoloji ameliyatına dönüşebilirdi her geçen saat bizi daha gerginleştiriyordu ki bir telefon geldi Fuat hocamdan yerini hem korku aldı hem tedirginlik çok karışık duygulardı. Ameliyatta frozun yapılacaktı yani kitlenin iyi mi kötü mü olduğu belli olacaktı hocam bunun sonucunu söylemek için aramış bana telefonda temiz olduğunu söyledi herşey normal gözün aydın ameliyatı bitiricez diye bilgi verdi. İşte o zaman dünyaları bana tekrar verdi. Annem benim için çok değerliydi ve annemi bana sağlığını geri kazandırarak verdi.Fuat hocam benim için mükemmel bir insan saygınlığı duruşu ve bilgisi ile bir çok dalda Türkiye’nin ilk prof’u olması çok önemli onkoloji dalında bize ve aileme yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim herkes ameliyat olmaktan tedirgin olur annemde bunlardan birisiydi ama 2 gün içinde toparlanmaya başladı. Güvenilir ellerde böyle bir ameliyat olmak tabi ki de çok önemli teşekkürler ederim saygı ve sevgilerimle

k...
29.01.2020

Karin ağrısı yakınması ile yaptırdığım usgde komplike yumurtalık kisti saptandı. Bir hekim olarak aklimda en kotu olasilik ile bir khd uzmanına başvurdum. Menopoz sonrası dönemde over kistlerine hemen operasyon önerildiğini biliyordum. Başvurduğum ilk hekim de operasyon önerdi . Operasyonu açık şekilde( laporotomi ile )yapacağını ve frozen sonucu malign gelirse operasyon kesisini daha da genişleteceğini bildirdi . O kadar korkmuştum ki operasyonun sekli vs hiç umurumda değildi. Birlikte çalıştığım khd uzmanı ablam bir de prof. Dr Fuat Demırcı beyin fikrini alalım dedi . Doktor beye aynı gun 1830da muayene oldum. Muayenehane odasından içeri girdigim ilk andan itibaren kendisi ve ekibinin olagan ustu müşfik tavırları ile içime cok buyuk bir güven duygusu yayıldı. Sorunum her ne ise tümüyle emin ellerde olduğunu hissettim.Doktor bey görüntüleme ve tahlil sonuçlarımı değerlendirdi ve sağ yumurtalıgimdaki kistin buyuk olasılıkla selim bir kist olduğunu düşündüğünü söyledi hemen ertesi sabah 830a operasyon randevumu organize etti. Muayene olduğum saatin üzerinden henuz 24 saat bile geçmeden laparoskopik histerektomi ve bilateral ooforektomi operasyonumu olmuş, yumurtaligimdaki kistten kurtulmus bir şekilde hasta odamda yatıyordum. Operasyon sonrasi hiç bir komplikasyon gelismedi.Hic bir ağrım,sizim olmadi.Ustelik doktor bey sadece 3 laparoskopi kesisi ile operasyonu tamamlamisti. Boylece cok daha hizli toparlayabilecektim 😉 Kendisine ve ekibine minnettarım. Çok çok teşekkür ederim. Ve yüzde yüz tavsiye ederim. Dr Yeşim Tığlı

y...
24.01.2020

2 ay önce sol overde dermoit kist sebebiyle laparoskopik olarak ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyat sonrası dönemim çok rahat geçti ve iki hafta içinde işime geri döndüm. Doktor bey ve muayenehanedeki ekibine çok teşekkür ederim. Alanında doktor arayışında olan kişilere de kesinlikle tavsiye ederim.

n...
21.01.2020

Rahim sarkması ve idar kaçırma şikayeti ile yine bir kadın doğum doktorun tavsiyesi üzerine fuat demirci hocam ile tanıştım güven verici tavrı işinin ehli olması nedeni ile hemen ameliyat olmaya karar verdim şikayetlerimden kurtulduğum için çok mutluyum bu hastalıkları yaşayan tüm bayanlara tavsiye ediyorum Fuat demirci hocama ve muaynehane ekinine çok teşekkür ederim

ha.a
12.12.2019

Çok çok iyi bir insan ve çok çok iyi bir doktor. Mutlaka tavsiye ederim. Allah razı olsun kendisinden.

h.a
07.12.2019

Kadınlar dikkat..Rahim sarkması,idrar kaçırma sorunu yaşayanlar..prof fuat Demirciye yine bir dr tavsiyesiyle gittim hemen ameliyata ikna oldum..çok başarılı,işinin ehli..iyiki varsınız hocam,hep varolunuz şifa dağıtınız

nesrin yıldırım
19.11.2019

Sayin Pr Doktor Fuat Demirci’yi once tavsiye ve sonra arastirmalarim sonucu kendisinden randevu alip kendisini ziyaret ettim.Kendisi tum tecrube ve bilgibilgisinin yanisira cok iyi bir dinleyici .Ilk gorusmede benim uzun zamandir ameliyat olmaktan tedirgin oldugum halde ameliyata buyuk bir rahatlik ve guven duygusu ile karar verdim .27 Mayis gunu ameliyatim tum detaylari konustugumuz gibi gerceklesti .Ve akebinde kendisi ameliyat sonrasindada takibimi bizzat yapti .Sonrasi icinde herzaman kendisine ulasabildim .Iki ay sonra kontrole geldigimdede kendisi gayet guzel bir sekilde karsilayip ilgilendi ameliyat iylesme surecim tamamlanmisti .Kendisini gonul rahatligi ile tavsiye ediyor bilgisine ve tecrubesine saygi duydugumu ve sonsuz tesekkurlerimi burdan iletmek istiyorum .

can..in
17.10.2019

Değerli hocama çok sevdiğim meslektaşı sayesinde ulaştım. Hormonlu spiralimi kansızlık şikayetim için taktırmıştım ama yedi ay boyunca kanamam hep devam etti çıkarttırdığımda ise haftasına kalmadan çok yoğun bir kanamayla acile gittim Spiral miyomlarımı dahada fazlalaştırmıştı. Fuat hocam histerektomi ameliyatını laparoskopik olarak önerdi hemen kabul ettim gerçekten inanıp güvendiğim ender doktorlardan biri. Ameliyatım ve sonrası çok rahat geçti hızlı iyileştim şimdi çok daha iyiyim hocama çok teşekkür ederim.

mü...
17.10.2019

Doktor beyi once tavsiye ve sonra kendi arastirmalarim sonucu ziyaret ettim .Ilk muane oldugumda kendisinin bana anlatisi ve yaklasimi cok profosyenelce ve aydinlatici idi . Akebinde sikayetlerimin ortadan kalkmasi icin ameliyat gerekti ,doktor bey beni gayet guzel bir sekilde anlatarak hazirladi .27 Mayis ameliyat gunu gayet ilgili ve tecrubeli hali ile erkenden yanimda idi ve sonrasida hemen gelip takibimi hastaneden cikana kadar bizzat kendisi yapti.Eve ciktiktan sonrada kendisine ulasabiliyor olabilmem beni ayrica mutlu etti. Ameliyattan iki ay sonrasi icin kontrol amacli kendisini ziyaret ettigimde tahmin ettigim gibi basarili ameliyat sonucu iylesme surecim tamamlanmisti.Gorusme suresince beni sabirla dinlemesi icin ,bastan beri yanimda oldugunu hissettirdigi icin,beni sorunlarimdam kurtardigi icin ve en onemlisi tum bilgisine tecrubesine ragmen alcak gonullulugu ,sabri ve anlayisi icin kendisine cok ama cok tesekkur ediyorum .

nu...
20.08.2019

Anneme Vulva kanseri tanisi konmustu.Bi cok hasteneye gitmistik fakat ameliyat konusunda bizi tatmin edecek ve guven verecek kimseyle tanisamamstik malesef. Sn.Doktor Fuat demirciyle bir tanidigimiz sayesinde tanistik.ilk konusmamizda annemin hem kanser korkusunu hemde ameliyat surecindeki korkularini yenmesini sagladi.Ameliyat cok basarili gecti.kanser tamamen temizlendi.Hastane surecinde ve iyilesme surecinde hep iletisim halindeydik.Muayehanesindeki arkadaslarada tekrar burdan tesekkur ederim.Fuat bey alaninda tanidigim en iyi doktor.Hayatimiz boyunca onu hic unutmayacagiz.iyiki varsiniz iyiki sizi tanidik.

necibe...
15.06.2019

Fuat hocamdan daha ıyısını tanımıyorum cok fazla hekımle tecrube yasadım ama fuat hocam bu işin gercekten uzmanı gözü kapalı gıdebılırsınız 2010 yılında amelıyat oldum ve hayatım degıstı..tesekkurrlerr…

candan şener
25.05.2019

Uzun zaman ertelediğim ve sağlığımı ciddi şekilde tehdit etmeye başlayan miyomlarımdan çok başarılı bir operasyonla Fuat hoca sayesinde kurtuldum. Emeğinize sağlık, iyi ki sizi tanıdım hocam Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Teşekkürler Sevgili Fuat Hocam varsınız..İyiki sizi tanıdım..

h. eren
18.05.2019

Bir süredir rahatsız eden idrar kaçırma problemi yaşıyordum.Dinlediğim başarısız hikayelerden ümidim azalmıştı.Şanslıyım Dr.Fuat beyi tanıdım.Kısa muayene ve görüşmede doğru doktorla olduğuma inandım o an karar verdim.Tahminimden rahat ameliyat dönemi geçirdim. Dr Fuat Demirci’ye ve ekibine, benim yeniden “konforlu” günler yaşamamı sağladığı için çok çok teşekkür ediyorum.İyi ki varsınız

g. aksoy
03.05.2019

2019 yılının şubat ayı içerisinde sistosel rektosel ameliyatımı oldum.Ameliyatım Prof.Dr. Fuat Demirci ve ekibi tarafından gerçekleştirildi.Doktorumun bana ameliyatı önermesi ve teşvik etmesi psikolojik olarak korkularımı atlatmama yardımcı oldu. Fuat hoca sayesinde kafamızdaki soruların hepsine cevap bulduk. Konusunda son derece başarılı olan Fuat hoca gerçekten mesleğini severek yapan mükemmel bir hekim ve ayrıcalıklı bir insan. Uzmanlığı dışında her konuda yardımcı olan ve motive eden, hastasını güvende hissettiren profesyonel bir el. Gönül rahatlığı ile kendinizi onun uzman ellerine teslim edebilirsiniz.Alanında herkese tavsiye edebileceğim doktorumu tanıdığım için çok mutluyum.Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ederim.İyiki varsınız..İyiki sizi tanıdım..

gönül t.
31.03.2019

Fuat bey laparoskopik miyom ameliyatımı gerçekleştirdi , ameliyattan yarım saat sonra ayaklandım , on gün sonunda da işime geri döndüm . En ufak bir sorun yaşamadım . Ameliyat izlerim yok denecek kadar az , muayenehanesindeki çalışanlarının güler yüzü ve desteği için de teşekkür ederim

gizem ö.
05.03.2019

Herşey için teşekkür ederim, gerek Fuat Hoca gerekse muayenehane ekibi, benim için zor bir süreci kolaylıkla atlatmamı sağladı. Bilgi ve tecrübesiyle, histerektomi operasyonumu kısa sürede başarı ile tamamlayıp, normal hayatıma hızla donmemi sağladı. Asistanına da ayrıca teşekkürler, tüm sigorta, hastane vb süreçte çok yardımcı oldu.

nergis a. b.
11.02.2019

Fuat Hoca’ya çevremin tavsiyesi üzerine gittim. Kendisi on iki yıl önce annemın amelıyatını yapmıstı. Varlığından haberdar oldugum miyomlarım ve aniden olusan bir kistim vardı. Kendisi ile görüstük ve amelıyat olmamı uygun gördu ve amelıyat tarıhı konusunda yardımcı oldu. Yeni evliyim bu durum benı demoralıze etmıstı fakat yaptıgı laporoskopik operasyon ile üzerimden büyük yük kalktı. Henüz birkaç gün geçmesine ragmen toparlandım. Kendısı gibi degerlere bu ülkenin ihtiyacı var. Muayenehanedekı ekibine de ayrıca teşekkür ediyorum ilgi ve alakalarından dolayı. İyi ki varsınız hocam , ellerınız dert görmesın.

tuğba k.
29.01.2019

Sn. Demirci’yi, hani derler ya, verilmiş sadakam varmış ki, tesadüfen internetten yaptığım araştırma ile buldum.. Önce CV’si beni mest etti.. Ayrıca oturduğum yere muayenehanesi çok yakındı.. 56 yaşında ve bu güne kadar kadın hastalıkları sorunu olmayan biri olarak genital tedavi gördüm. Sn. Demirci’nin iş tecrübesi, 5 dalda ihtisaslaşması yanında çok kıymetli-zarif ve içten asistanları ile güvenilir, huzurlu bir tedavi süreci geçirmemi sağlaması, alakaları, destekleri benim bu sıkıntıya katlanmamada en önemli amil oldu. Sevgili Hocam, iyi ki varsınız.. Sizin gibi tecrübeli bir doktorun hâlâ üniversitede öğrenci yetiştirmesi, geleceğin kaliteli doktorlarını hazırlamak için eğitmenlik yapması en çok takdir ettiğim yönünüz oldu. O temiz nurlu yüzünüz yaptığınız işlerin en güzel karşılığıdır.. Allah yolunuzu açık etsin.. Sevgi ve saygıyla.

hülya k
23.01.2019

Ameliyat sürecim apandisit olduğumu düşünerek normal bir ultrason tetkiki ile başladı. Ultrason sonucunda 11 cm lik dev miyomum ve bununla beraber bir çok irili ufaklı miyomum olduğunu öğrendim. Sonrasında 3 kadın doğum profesörü ile görüştüm. İlk görüşmede ameliyat gününü ve yöntemini(açık ameliyat) belirledik bile ama ciddi bir operasyon olduğu ve internette okuduklarım nedeniyle kafam oldukça karıştığı için 2 doktordan daha görüş almak istedim. (Bir çok blog, yorum ve sitelerde çoğu çok doğru bilgi içermeyen ve aslında yanlış da yönlendiren bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Bu noktada araştırmak hem iyi hem kötü.) Tüm gittiğim doktorlar açık ameliyat konusunda hem fikirdiler fakat 3. görüşmeyi yaptığım doktorum olan Fuat bey durumumu o kadar güzel açıkladı, o kadar güzel ilgilendi ki ameliyatı kendisine olmaya karar verdim. İlk organizasyonu iptal edip Fuat beyle tarihi tekrar belirledik. Aslında ameliyatı 26 Kasım’da olacaktım fakat miyomlar ciddi sıkıntı yaşatmaya başladı. İşte bu noktada Fuat bey’in hastasına ne kadar değer veren bir doktor olduğunu çok iyi anladım. Sabah rahatsızlandığımı müsait olduğunda konuşmak istediğimi belirten bir mesaj attım ve kendisi 10 dakika içinde bana döndü. Sonrasında hemen ameliyat gününü öne çekecek şekilde organizasyonu yaptı ve tarih 7 Kasım olarak netleşti. Miyomların sayısı dışında her şey ameliyat öncesinde bana verdiği bilgiler çerçevesinde gerçekleşti. En büyüğü 11 cm olmak üzere 6 cm, 5 cm, 4 cm ve daha küçük boyutlarda toplam 29 tane miyom çıkartıldı. Ameliyatımda hiç bir sıkıntı yaşanmadığını ve başarılı geçtiğini operasyon biter bitmez odayı arayarak aileme haber vermesi de ayrı bir düşünceli davranış ve incelikti. 2 gece 3 gün hastanede kaldım; ilk gün epey zorlu geçti. Ama ağrı kesicilerle mümkün olduğunca beni rahat ettirmeye çalıştı. Ayrıca eklemek isterim ki sadece kendisi değil ekibi de aynı derecede hastanın rahat etmesine ve çabuk iyileşmesine gayret etmektedirler. Yaklaşık 3 saat süren ameliyat ve 3 günlük hastane sürecinden sonra evde dinlendiğim 2 haftanın ardından neredeyse hiç bir sıkıntım kalmadı. Fuat Bey’e ameliyat olmakla çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Ayrıca içinize sinen doktora ameliyat olmanız aslında iyileşme sürecini de olumlu yönde etkiliyor diye düşünüyorum. Prof.Dr. Fuat Demirci profesör titrinin karşılığını sonuna kadar veren bilgili, tecrübeli aynı zamanda da pratik ve insani yönü çok kuvvetli bir doktor. Artık sonuna kadar güvenebileceğim bir doktorum var bu sebeple kendimi çok şanslı hissediyorum. Her şey için çok teşekkürler, güzel günlerde görüşmek dileğiyle… Sevgiler

duygu d.
05.01.2019

Yillarca erteledigim histerektomi (rahim alinmasi) ameliyatimi ilk gorusmemizde beni ikna ederek , Laparoskopik yontemle , agrisiz ve normal hayatima kisa surede donecek sekilde gerceklestirdigi icin kendisine cok tesekkur ediyorum . Kesinlikle tavsiye edebilecegim basarili, guven veren ve humanist bir doktor. Iyi ki vatsiniz

ap ar.
21.11.2018

Merhaba ben Semiha Selma Muştu. Geçen hafta rahim kanseri teşhisiyle Dr Fuat Bey tarafından ameliyat edildim. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ameliyatım çok başarılı geçti. Ameliyat sonrası hiç ağrı çekmedim. Kanseri tamamen temizledi. Ülkemizde böyle başarılı doktorlar olması hepimiz adına çok güzel bir şey. Bir kez daha doktoruma çok çok çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

semiha s. m.
20.11.2018

Hoca konusunun uzmanı ve çok güven verici yaklaşımı var. Ayrıca hastası için gerekli özveriyi gösteriyor.

ersoy kavalcı
19.11.2018

İnsanlara yaklaşımı hastaya verdiği moralle el becerisi teşhisi ile kendisine çok güveniyorum. Her hastaya tavsiye ederim. Lütfen görüşünü almadan hareket etmeyin Bana İstanbul’da koyduğu teşhisin aynısı Amerika’da kondu. Kendisine çok minnettarım. Yolu açık olsun şifa dağıtmaya devam eder inşallah.

umran b.
24.10.2018

25 Yıldır Sevgili Doktorum, Ağabeyim. Alanınında güvendiğim tek isim… sonsuz başarılar diliyorum.

ayşegül incedere özyurt
23.10.2018

26 Eylül 2018 tarhinde RAHİM SARKMASI (dolayısıyla idrar ve barsak problemleri) nedeniyle ameliyat oldum. Fuat hocam beni strese sokmadan rahat bir şekilde ameliyata hazırladı. Dokularıma derin müdahaleler yapmadan bütün problemlerimi giderdi. Bu tür problemleri rahmin alınmasını tavsiye edenleri bir kez daha düşünmelerini öneririm. Sn Fuat Demirci hocama başarılı ve özenli çalışması dolayısıyla teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

z. .ukcuoğlu
26.09.2018

Eşimde rahim ağzı kanseri tanısı ile hocama başvurduk. Rahim alma operasyonunu Fuat hocam yaptı. Ellerine sağlık, operasyondan yarım saat sonra eşim ayağa kalktı, Ağrı ya da sızı yaşamadı. Eli bu kadar hafif ve işinin ehli başka hekim duymadım. Gönül ferahlığı ile sağlığınızı emanet edebilirsiniz. Herşey için sonsuz teşekkürler hocam.

f..y
26.06.2018

Ocak 2017’de idrar kaçırma şikayeti ile bir ameliyat oldum.Sorunlarım, açık ameliyat geçirmeme rağmen iyileşmedi hatta daha da arttı. Sorunlarımın devam etmesi üzerine kızımla beraber doktor arayışına girdik. Burada yazan yorumların da oldukça yardımı oldu seçimimizde…Sonunda kendisine ulaşıp, muayene oldum. Sonrasında tam 1 sene sonra Ocak 2018’de 2. ameliyatımı Fuat Bey’e oldum. Teşhisi koyma süreci , sonuca gitmesi ve sorunsuz bir ameliyat sonrasında sağlığıma kavuştum.Hastası ile oldukça ilgili zor bulunan doktorlardan kendisi … İyi ki kendisini tanımışım ve gözü kapalı güvenmişim… Çok teşekkürler hocam , ellerinize sağlık…

emel aliye t.
10.04.2018

Rutin kontrollerimi yaptirirken karsilastigim terslikler sonucu endiseli gunler gecirirken,bir arkadasim sayesinde Sevgili Fuat hocayla tanistim.Fuat hocama muayene olduktan sonra Fuat hocam karsi karsiya oldugum sorunla ilgili secenekleri bana anlatti.Birlikte benim icin uygun olan secimi yaptik.Robotik Cerrahi mudahale ile yumurtalik ve rahim ameliyatim Sevgili Fuat hocam sayesinde basari ile gerceklesti.Ayni gun Sevgili Fuat hocam ve ekibinin ozel ilgisi sayesinde ayaga kalkip yurudum.Hizli bir iyilesme sureci sonrasi normal hayatima geri dondum.Sevgili Fuat Hocam iyi ki varsiniz.Size gonul dolusu tesekkurler.

s. a.
02.05.2018

Sayın Prof.dr Fuat Demirci hocama öncelikle sizlerin huzurunda çok teşekkürler etmek istiyorum.1 senedir çekmiş olduğum bu kadın hastalığından beni başarılı bir operasyonla tek seferde kurtardı.Hocam yüreğine,kalbine,eline sağlık benim için dünyanın en iyi doktoru Fuat Demirci Hocam’dır.Herkese tavsiye ederim..Allah’a emanet.

s. ş.
28.01.2018

Fuat Hocayı bu sitede, kendimizce belirlediğimiz kriterler süzgecinden geçirerek belirledik. YANILMAMIŞIZ. Sağduyulu ve hümanist yaklaşımları, hastalıkla ilgili negatif düşüncelerimizi yok etti. Başarılı bir operasyonla yüzümüzü güldürdü. Teşekkür ederiz hocam.

mf...n
18.10.2017

3 yıl önce yumurtalık kisti ameliyatı olmama rağmen başarılı bir operasyon geçiremedim ve tekrar oluşan kistler sağ ve sol yumurtalığımda 15 cm i buldu, bu süreçte birçok doktora gittim malesef içime sinen bir doktor bulamadım, daha sonra tavsiye üzerine Fuat Hoca ile tanıştım ve 17.08.2017 tarihinde laparoskopik yumurtalık kisti ameliyatı oldum sayesinde zorlu ama çok başarılı bir ameliyat geçirdim, kendisine hastalarına olan ilgisinden dolayı binlerce kez teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

c. y.
27.08.2017

Sayın dr 27.07.2017 tarihin de ameliyat oldum.Menopoz sonrası over kist rahim rahim ağzı tüpler ve idrar kesesini ameliyatını robotik cerrahi yöntemiyle çok zor bir ameliyatı kolay ve başarılı bir şekilde gerçekleştirdi ameliyat öncesi ve sonrası hastasına yaklaşımı rahatlatması istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir hocadır hocama sonsuz teşekkürleri mi sunarım ve hastalara kesinlikle tavsiye ederim.

özlem karadayı ı.
11.08.2017

Çok riskli rahim ve tüp alma ameliyatımı laparoskopik cerrahi sonucu gerçekleştirip , iki günde normal hayatıma döndüren sevgili doktorum Fuat Demirci’ye çok teşekkür ederim

esra dilek y.
29.07.2017

14.07.2017 tarihinde laporoskopik miyomektomi ameliyatı oldum . 2 yıl önce şiddetli kanamayla acile gitmiştim kanamanın 3,5 cm miyomun neden olduğunu söylediler tabi hayatımda ilk kez duyduğum bir şeydi. Ameliyat olmam gerektiği söylendi. Tabi ameliyattan korkan ben tam 2 yıl boyunca erteledim korkudan. Miyom oldumu 6.5 cm Tabi sonucunda kansızlık oluştu demir eksikliği tedavisi görmeye başladım. Artık ameliyata mecburdum . İnternet yorumlarıyla tavsiyeler üzerine Fuat Demirci hocaya gitmeliyim dedim. O kadar çok Prof vardı ama içindeki his Fuat hoca dedi. Muayene için Randevu aldım ve direk ameliyat için tarih aldım.Ameliyat tahmininden zor geçmiş ama başarılı bir şekilde sonlandırmış . Ellerine sağlık Fuat hocam . Şuanda iyiyim . Herkese gözlerini kapatıp gidebilirler diyorum. Tırım tırım doktor aramaya gerek Yok iyiki vardınız Fuat hocam Allah sağlık ve uzun ömürler versin size ..

serap
24.07.2017

Fuat Hoca’nın hasta yakını olarak paylaşmak istediğimiz bir durumumuz var. 2016 Ekim ayında Annemin bağırsakları ile sarkma durumu üzerine Cerrahpaşa tıp fakültesinde robotik operasyon geçirmişti.Çok zorlu bir süreçti bizim için tahliller testler bir şekilde tamamlandı ve sonunda randevu alabildik.Ameliyattan sonra operatörümüz “bağırsağınız düşmez demiyorum.Yine düşer “dedi.Ve biz çektiğimiz ağrı ,acı ,eziyete rağmen tam 10 gün sonra tekrar düştü.Annemin sıkıntıları şiddetle devam etti.Artık umudumuzu kestik özel bir Dr arama çabalarına girdik ve ismini vermek istemedigim Türkiyede çok ünlü onkoloji prof. Dr.Muayenesine gittik. Önce bize çok zor bi ameliyat sizin için bunu düşüneceğim dedi.Bizi Göztepe devlet hastanesinde öğrencilerine izleterek yapacağını söyledi.Yine tahliller testler tamamlandı randevu alındı ki biz bu süreç içinde rahatsızlıklarımıza rağmen 6 ay zaman kaybı yaşadık. Ameliyattan bir gün önce operasyona kendisinin girmeyeceğini ve baska bir Doktor arkadaşınin gireceğini söyledi .Biz de kabul etmeyip vazgeçtik Ve En son care olarak Fuat Hoca ile tanistik.O kadar mütevazi bir kişiliğe , bu kadar başarıyı yerleştirmesinden; ben kendisine günümüz İbn-i Sina’sı diyebilirim.Annemin durumunda olup da 2. Ve 3. düzeltme operasyonlarında başarı oranın düştüğünü ve %60 basari sansin var diyebilirim dedi ve durumumuzu tanimladi.Sagolsun elinden gelen herşeyi yaptı ve annem sağlığına kavuştu. Bizim için bayram sevinciydi annemin iyilesmesi …..Bir çok hastanın kendisinden haberdar olup sağlığına kavuşması için bu yazıyı sizlerle paylaşmak istedik. Sonsuz güvenerek kendisine muayeneye gidebilirsiniz.

zeynep güneş göktaş
27.06.2017

Kızım Sinem’in yorumu: 17 mayıs Çarşamba günü biri 6,5 cm diğeri 4,5 cm büyüklüğündeki iki miyomumu başarılı bir robotik cerrahi ameliyat ile çıkartan ve ameliyat sonrasında hiçbir ağrı sızı yaşamadan, aynı gün (genel anestezi sebebiyle ) hemşireler yardımı ile ayağa kalkıp tuvalet ihtiyacımı giderebilir halde, hiç bir hareketim kısıtlanmadan tecrübe etmemi sağlayan doktorum Fuat Bey’ e binlerce teşekkür ederim. Gittiğim diğer 2 doktorun aksine henüz Doğum yapmadığım için ve sezeryan ameliyatının iyileşme süresi 6 hafta olduğundan – açık ameliyata gerek kalmadan, karnımda 4 delik ve 10 günlük dinlenme süreci ile atlattım çok şükür dediğim bir operasyon yaşadım. Doktorum Fuat Bey ameliyat öncesi verdiği diyet ile bağırsak hareketlerimi bile hesaplayarak hiçbir ekstra ilaç almadan süreci başından sonuna inanılmaz kolaylaştırmıştır. İyileşme sürecimi hızlandıran ve kolaylaştıran doktoruma bu hafta perşembe günü bartholin kisti operasyonu için gidiyor olacağım o konu ile ilgili olarak da yorum yazacağım… Fuat Bey’ e binlerce teşekkürler Harika bir cerrahsınız…

zeynep d.
23.05.2017

10 yıl önce rahim de 2.5 cm olan miyomu mu çok sevmiştim…yeter ki ameliyat olmayayım.O nu o kadar güzel beslemişim ki neredeyse 20 cm e ulaşmış ve ağrılarım dayanılmaz olmasına rağmen ameliyat olmamaya karar vermiştim.sebep..!! KORKU….fuat hocam a gelene kadar bir sürü doktor müdahale etmek şart demesine rağmen güven ve istek duyamadım.Sayın fuat hocam la 10 dakika görüştüm ve evet bu ameliyatımı bu doktor yapmalı dedim.aile de genetik olan ve bazı zorlu ameliyatlara şahit olmam açıkçası ölsem de olmam diye düşündürüyordu.rahimimin alınması korkusunu zaten anlatamam.Sayın FUAT hocam 22 gün önce öyle güzel bir operasyonla miyomumu aldı ki şu anda hormonlarım ve sağlığım bana teşekkür ediyor.SAYIN FUAT HOCAM SİZE BİNLERCE KEZ MİNNETTARIM…YOLUNUZ HER ZAMAN AYDINLIK VE ŞİFA DOLU OLSUN…Ssevgiler

......
05.05.2017

Sayın Prof.Dr. Fuat Demirci, 18.05.2017 tarihinde doğumumu gerçekleştirdi. plesenta inkreata nedeniyle çok riskli bir doğumdu ama onun sayesinde kan transfüzyonuna bile gerek kalmadan kısa sürede başarılı bir şekilde tamamlandı doğumum. Rahmimi kaybetme riski varken, kanama bile yaşamadan kızımı kucağıma veren doktorumuza ne kadar teşekkür etsem az gelir. Epidural anesteziyle gerçekleştiği için çok da keyifli bir doğumdu diyebilirim. ilk doğumuma oranla iyileşme sürem de çok daha kısa sürdü yaşadığım sıkıntıya rağmen. uzun lafın kısası, yaşadığım uzun çocuk sahibi olma süresine 5 düşük 2 doğum ve onlarca doktor sığdırdım. Ama bu işin en iyisine gittiğim için çok memnunum. gözünüz kapalı kendiniz teslim edebilirsiniz. kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum. muhteşem bir doktorsunuz…

zeynep dilek k.
03.05.2017

2 sene önce başka bir doktor tarafından Sistoseltot ameliyatım başarısız geçmişti.Daha sonra Fuat hocamla tanıştım.Sayesinde gayet başaralı bir ameliyatla normal yaşantıma döndüm.Sayın Prof.Dr Fuat Demirci hocama sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

şükran e.
23.04.2017

Tıpdaki dehası dışında hasta ile dr arasındaki mekanik ilişkiyi kaldıran tanıdığım tek doktor.

nilgün özer
18.04.2017

Sayın Fuat Demirci, 9 Mart 2017 Perşembe günü son derece başarılı bir ameliyatla 43 yıldır çektiğim idrar kaçırma sorunuma son verdi. Bunca yıldır korku, ihmal, utanma v.s gibi nedenlerle kaçtığım ameliyatın böylesine rahat, ağrısız, sızısız, komplikasyonsuz geçmesini onun ehil ellerine, birikimine ve hastaya yaklaşımına borçluyum. Bu sıkıntıdan yakınan hemcinslerime gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Kendisine,ekip arkadaşlarına ve Kadıköy Şifa Hastanesi’nin güleryüzlü ve profesyonel çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

deniz zeynioğlu
17.03.2017

2012 yılında Fuat Bey sayesinde normal doğum ile kızımı sağlıkla kucağıma aldım. Hamileliğimde mevcut olan miyom 10 cm. buyuklugune kadar ulasti. Miyom nedeniyle bebegimin erken dogum ve dusuk riski varken Fuat Bey sayesinde 40.haftaya kadar sorunsuz geçirdim ve cok istedigim normal dogum gerceklesti. 1 yil sonra robotik cerrahi ile kendisine kapalı miyom ameliyatı oldum ve tekrarlamadi. Cok basarili ve rahat bir ameliyat gecirdim. Simdi ikinci bebegime hamileyim ve Fuat bey ile tekrar rahat bir dogum gerceklesecegine inanıyorum. Fuat Bey alanında cok basarili bir profesör. Bunun yaninda her zaman ulasabildigim ve tum yonlendirmelerine cok guvendigim son derece mütavazi bir insan. Kendisine cok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

tuba
16.03.2017

2012 yılında Fuat Bey sayesinde normal doğum ile kızımı sağlıkla uzun yıllardır tanıdığım ve tanıdığım için de onur duyduğum Sn.Fuat hocamın, kontrollerim sırasında fark ettiği rahatsızlığımı (miyom ve polip) çok başarılı bir operasyonla sonlandırdığı için kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Hocam İyi ki varsınız.

zekiye d.
07.02.2017

Sn.Fuat Demirci hocama yaşadığım sıkıntılardan ve kafamızdaki soru Sn. Fuat Demirci hocama gerek ameliyatımda gerekse ameliyatımdan sonra tedavim süresince göstermiş olduğu ilgi ve alakasına aynı zamanda beni rahata kavuşturmasına teşekkür ediyorum.

nuray çetinerler taşçakır
12.01.2017

Sn.Fuat Demirci hocama yaşadığım sıkıntılardan ve kafamızdaki soru işaretlerini doğru yöntemlerle tedavi eden gerek hastanede yattığım sürede gerekse kontrol için gittiğim muayenede verdiği güven ve ilgisine çok teşekkür ederim… Nuray T.Fuat Bey alanında cok basarili bir profesör. Bunun yaninda her zaman ulasabildigim ve tum yonlendirmelerine cok guvendigim son derece mütavazi bir insan. Kendisine cok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

nuray t.
07.01.2017

Fuat Hocaya robotik miyom ameliyatı oldum ve her bakımdan cok memnun kaldım. Çok teşekkürler.

özlem turhan
22.12.2016

Fuat hocaya robotik miyom ameliyatı oldum ve çok memnun kaldım. Miyomun yeri tersti ve açık ameliyata dönme riski vardı. Ama hiç sorunsuz ve başarılı bir sekilde sonuçlandı. 2. günde de toparlandım. Konusunda gerçekten uzman bir doktor. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

....
22.12.2016

Bilgisi ve becerisiye beni rahata kavuşturan sayın fuat demirciye çok teşekkürler ediyorum

aslı tuksal tezcanlı
11.11.2016

2 ay evvel yaşadığım sorunlardan beni kaliteli bir yaşama kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederim.

gülnur taylan
06.08.2016

2-3 yıldır hayatımı olumsuz etkileyen miyomlarımdan Fuat Demirci hocam sayesinde kurtuldum, hem de diger dr lar bu durumda kapalı zor olur demelerine ragmen Fuat bey kapalı(robotik cerrahi ) ile gayet basarılı bir ameliyat yaptı.Üstelik 12 tane 8er 10ar cm lik miyomlarım vardı yani oldukca fazlaydı.2 gunde de ayaga kalktım, kendsi herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir doktor işinde de uzman.KENDİSİNE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

handan toker
27.06.2016

Her şey bitti dediğim anda karşımıza fuat hocamız çıktı,kısaca hikayemi anlatıcak olursam yumurtalık kanserine yakalandım 25 yasinda ve erken teşhis sayesinde yanı fuat hocam sayesinde farkedip kurtuldum,henüz çocuk sahibi bile değildim fuat hocam bunuda göz önüne alarak tek yumurtaligimi kurtardı ve dünyalar tatlısı oğluma kavuştum ve kahraman doktorumuzun isminı verdik FUAT hocamız gibi zeki ve herseye karşı dik dursun istedik,HOCAM HERSEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM İYİKİ VARSINIZ BENİM İÇİN TÜRKİYENİN EN İYİ KADIN HASTALIKLARI PROF DOKTORUSUNUZ NOT:GÖZÜNÜZ KAPALI GÜVENEBİLECEGİNİZ EN IYI KADIN HASTALIKLARI DOKTORU!HİÇ TEREDDÜT ETMEYİN! TEKRAR MİNNET VE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM HOCAM TEŞEKKÜRLER…

ayten taştan
08.01.2016

22 Aralık 2015 tarihinde miyom ameliyatı geçirdim.10 cm miyom açık ameliyata dönüşmeden robotik cerrahiyle Sn. Prof. Dr. Fuat Demirci sayesinde cok iyi geçti. İşinin uzmanı oldugunu söylemişlerdi ancak bana yaptığı başarılı ameliyat Ayrıca bir başarıdır çünkü görüştüğüm tüm doktorlar ameliyatın açığa dönüşücegini belirtmişti. Tekrar teşekkürler Fuat bey:)

dilek a.
04.01.2016

24 kasim 2015 tarihinde myom ameliyatimi Sn. Prof. Dr. Fuat bey sayesinde cok iyi geçti 2 gün içinde normal yaşantima döndüm. Sayın Fuat bey ellerinize sağlık iyiki sizi tanidim yoksa bu kadar güveneceğim ve iyi yöntemlerle kısa sürede ameliyat olamazdim herşey için çook çok teşekkür ederim …

şule bozyel
26.12.2015

Değerli doktorum; Sağlık problemimi öğrendiğimde içimi korku ve şüpheler sarmıştı. Nasıl bir sorun ile karşılaşacağımın tereddütleri neredeyse hayatımın tümüne yayılmıştı.Bu zor günlerimde sizin gibi bir doktor ile karşılaşmak en büyük şansım oldu. Benim için çok zor geçecek gibi görünen operasyonum bilginiz, deneyiminiz ve güler yüzünüz sayesinde kolay ve güzel geçti.İki gün gibi kısa bir sürede eski sağlığıma kavuştum. Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum ve bu yeni hayatıma kattığınız şeyler için size teşekkürü bir borç bilirim.

sevgi yurttaş
23.08.2015

Yıllardır artarak devam eden ve günlük yasantimi olumsuz etkileyen sorunum Sayın Prof. Dr. Fuat Demirci sayesinde sona erdi. Hocam beni yeniden kaliteli bir yaşama kavusturdu. Kendisine ve ekibine çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki böyle insanlar var.

günhan günay
22.08.2015

Bilgisini ve tedavi seçeneklerini çok net sunarak aklımdaki tüm soruları silen güleryüzlü, duruşuyla konuya hakimiyetiyle insana güven veren mükemmel bir hekim. Geçirdiğim operasyon öncesinde ve sonrasında en ufak bir endişem, soru işaretim kalmadı sayesinde. Soğukkanlı ve şefkatli yaklaşımıyla ne sorununuz olursa olsun üstesinden gelirsiniz kanımca. Açıkçası özel hastanelerde maddi olarak sömürülür müyüm endişesi hepimizde vardır eminim, ancak doktor bey neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu da çok yalın bir biçimde ifade ettiği için başından beri güvenli ellerde olduğumu hissettim. Herkese tavsiye ederim. Kendisine minnettarım.

kamer gebeceli
15.07.2015

Ömür boyu hafızamdan silinmeyecek bir fotoğraf karesinde artık siz de varsınız. Iyi ki varsınız mucizem kızım ile sizin ellerinizdeyken tanıştım. Sonsuz teşekkürler.

merve yavuz
10.07.2014

Tek kelimeyle super. Kizim onun ellerinde dünyaya geldi kendimi sansli hissediyorum.benim en güzel animi yasattiniz ve minik bir mucize verdiniz ellerine.Önce Allaha sonra size sukrediyorum. İyi ki varsiniz.

nazan turan sayar
26.03.2014

mesane sarkıklıgı ameliyatımı başarıyla gerçekleştirip beni i sağlığıma kavuşturan değerli hocam prof Fuat DEMİRCİ hocama sonsuz teşekkürler.gülay can

gülay can
25.02.2014

Tek kelime ile mükemmel prf dr fuat beyin zor anlarımda desteginizi ömrüm boyunca hiç unutmayacagım. ALLAH iyi insanları başarıları ile yükseltır drumuz oralara layık ve oralarda sağlıklar diliyorum İZMİRDEN

mukattes altıntop
07.01.2014

Yaptığı zorunlu cerrahi müdahale sonucunda en ufak bir rahatsızlık hissetmedim. Üstelik yaptığı işlemler hakkında düzenli olarak beni bilgilendirdi ve acil durumlar için telefonuna ulaşabildim. Açıklamalarıyla da kürtaj operasyonu sonucu moralimin düzelmesini sağladı..

siyahorfe
05.12.2011

uyguladığı tedavi den çok memnun kaldım.kendilerine şükranlarımı sunuyorum.

birsel
14.09.2011